Urimi i futbollistit

Urimi i futbollistit

Vajza e futbollistit Granit Xhaka, sot mbush katër muaj që ka lindur.

Për këtë ditë të veçantë, futbollisti së bashku me bashkëshorten dhe vajzën gjenden në Dubai, teksa po shijonë dhe pushimet atje.

Xhaka e uroi me fjalët më të mira Ayana-n, e cila duket se e ka zbukuruar jetën e familjes Xhaka, dhe këtë gjë prindërit e rinj e tregojnë vazhdimisht në rrjetet sociale./21Media

View this post on Instagram

 

Happy 4 months my beautiful Angel We love you so much Shpirti i Babit & Mamit❤️❤️❤️ @leonita.x ❤️

A post shared by Granit Xhaka (@granitxhaka) on