Granit Xhaka feston ditëlindjen, gruaja e tij e uron publikisht

Futbollisti Granit Xhaka sot ka përfunduar dekadën e tretë të jetës së tij.

Ai për gjatë këtyre 30 vjetëve ka pasur një karrierë të ndritshme në futboll. Kurse, edhe jeta e tij personale ka shkuar për lakmi.

Xhaka është baba i dy vajzave që i solli në jetë bashkë me gruan e tij Leonitën.

E kjo e fundit përmes një postimi në rrjetet sociale ka uruar bashkëshortin e saj, duke zgjedhur fjalët më të mira.

“Për dashurinë time, për burrin dhe babanë më të mirë në botë, për personin që është më i kujdesshëm e më i dashur. Urime ditëlindjen. Të dua përgjithmonë”, ka shkruar ajo në Instagram ku ka ndarë imazhe të momenteve të tyre më të mira./21Media

 

View this post on Instagram

 

A post shared by LEONITA XHAKA (@leonita.x)

Artikujt e ngjajshem

Back to top button