Graniti i lumtur pranë gruas dhe vajzës

Graniti i lumtur pranë gruas dhe vajzës

Futbollisti i njohur shqiptar, Granit Xhaka dhe bashkëshortja e tij, Leonita janë duke i shijuar muajt e parë e të bërit prindër.

Me shtatë shtator çifti është bërë prindër për herë të parë, të një vajze të cilës ia kanë lënë emrin Ayana, shkruan rtv21.tv

Si Graniti ashtu edhe Leonita që nga lindja e vajzes nuk kanë hezituar të publikojnë fotografi të vogëlushes.

Graniti është ai cili sot ka publikuar një imazh të tillë përmes të cilit ka shkruar disa fjalë për Leonitën

“Familja mbi të gjitha. Faleminderit që je nëna më e mirë, që Ayana mund ta ketë dashur”, ka shkruar ai.

 

View this post on Instagram

 

Family OVER everything. Thank you for being the best mother Ayana can ever ask for @leonita.x ❤️

A post shared by Granit Xhaka (@granitxhaka) on

Ndryshe, Graniti dhe Leonita dashurinë e tyre me martesë e kanë kurorëzuar në vitin 2017./21Media