Futbollisti i njohur shqiptar, Granit Xhaka dhe bashkëshortja e tij, Leonita Lekaj po bëhen prindër për herë të dytë.

Lajmin se janë në pritje të fëmijës së dytë çifit e bëri të ditur përmes një postimi në rrjetet sociale, shkruan rtv21.tv

Në këtë fotografi Leonita shfaqet me barkun e  rrumbullakosur,

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Granit Xhaka (@granitxhaka)

 Graniti dhe Leonita u bënë prindër për herë të parë të një vajze në shtator të vitit 2019./21Media