Të lumtur pranë njëri-tjetrit

Të lumtur pranë njëri-tjetrit

Ylli shqiptar i Arsenalit, Granit Xhaka dhe bashkëshortja e tij, Leonita, në muajin maj zbuluan se janë në pritje të fëmijës së parë. Lajmin e bënë të ditur përmes një fotografie të bukur që e publikuan në llogaritë e tyre në Instagram.

E gjithë vëmendja e mediave rozë është te çifti Xhaka. Sot, të dy postuan fotografi të bukura në Instagram nga pushimet. Të dy duken mjaft të lumtur pranë njëri-tjetrit, shkruan rtv21.tv

“Bisedë ndërmjet babait dhe fëmijës”, është përshkrimi i fotografisë që publikoi Leonita.

 

View this post on Instagram

 

Daddy & 👼🏻 conversation 🙏🏻😍❤️ @granitxhaka #thankful #happy #family

A post shared by LEONITA XHAKA ♡ (@leonita.x) on

 

View this post on Instagram

 

Kisses for my 👶🏻❤️🙏🏻 @leonita.x

A post shared by Granit Xhaka (@granitxhaka) on

Ata kanë kurorëzuar dashurinë e tyre me martesë në vitin 2017./21Media