Së shpejti

Së shpejti

Këngëtarja e mirënjohur shqiptare, Gresa Behluli, ka paralajmëruar fansat se shumë shpejt do të vijë me një projekt të ri muzikor.

Gresa ka bërë të ditur se kënga e re që do të sjell është dedikim për babain e saj, shkruan rtv21.tv

“Të nderuar miq, simpatizues të këngës sime, së shpejti do të jem pranë jush me këngën për babain, dua që përmes këngë të shpreh mirënjohje babait tim për gjithçka që ka bërë dhe vazhdon bëj për ne dhe familjen në përgjithësi….Uroj të ju pëlqej”, ka shkruar Gresa krahas fotografisë nga dasma e saj.

Ndryshe, “Nana përcjell vajzën” është projekti i fundit muzikor nga Gresa në bashkëpunim me nënën e saj, Shkurte Fejzën. Kënga ka arritur mbi 3 milionë klikime në Youtube. /21Media