Gresa publikoi fotografi të bukura

Gresa publikoi fotografi të bukura

Këngëtarja e mirënjohur shqiptare, Gresa Behluli, tash e sa ditë po shijon pushimet në këto ditë të nxehta vere.  Artistja shqiptare po qëndron në bregdetin shqiptar dhe po ju sjell fotografi të bukura.

Këngëtarja në Instagram publikoi disa fotografi në të cilat shfaqet shumë e lumtur, shkruan rtv21.tv

“Nana përcjell vajzën” është projekti i fundit i saj, që erdhi në bashkëpunim me nënën e saj, këngëtaren e njohur të muzikës popullore. Ky projekt numëron mbi dy milionë klikime./21Media