Këngëtarja e njohur, Gresa Behluli muajin e kaluar ka qenë mjaft aktive me publikimin e këngëve, shkruan rtv21.tv

Përveç bashkëpunimit me nënën e saj, Shkurte Fejzën, Gresa solli edhe këngë solo.

“Nëna ime”, titullohet projekti i fundit i Gresës të cilin e publikoi në kuadër të xhirmeve festive për vitin e ri.

Gresa javën e kaluar solli në versionin e saj këngën e njohur “Çohu Rexho”, si dhe duetin me Shkurten “Nuse mësuese”./21Media