Këngëtarja shkëlqen në disa fotografi

Këngëtarja shkëlqen në disa fotografi

Këngëtarja e njohur shqiptare me zërin dhe pamjen e saj perfekte, Greta Koçi kohëve të fundit po tërheq vëmendje të madhe me imazhet që po publikon në rrjetin social Instagram, shkruan rtv21.tv

Së fundmi, Greta ka publikuara disa fotografi ku ajo është shfaqur me një fustan ngjyrë të portokalltë kështu duke i vënë në pah linjat e saj trupore.

Për këto fotografi që ka postuar këngëtarja, nuk  munguan as komentet e shumta pozitive nga ndjekësit e saj. Theksojmë se Greta gëzon një numër të madh të ndjekësve në llogarinë  e saj Instagram.“Si më parë”, është projekti i fundit që e solli Greta në bashkëpunim me Këngëtarin e   mirënjohur shqiptar Genën. Projekti i dyshes është pëlqyer shumë nga adhuruesit e këngëve të tyre. /21Media