Artistja mjaft aktive

Artistja mjaft aktive

Me flokë të lëshuara dhe e veshur me fustan të shkurtër, ajo duket mjaft bukur. Është fjala për këngëtaren e mirënjohur të estradës muzikore, Greta Koçin, e cila shfqet mahnitëse në fotografinë e fundit të publikuar pak më parë.

“Ky shpirti im t’ka dasht… Pa genjeshter… “, shkroi Greta krahas imazhit.

Në instagram, ku numëron 683 mijë ndjekës, Greta po merr pëlqime dhe komente të shumta në imazhin e fundit, shkruan rtv21.tv

Kujtojmë që, projekti i fundit i Gretës është “Jeta ime”, në bashkëpunim me Danin. Projekti është publikuar më 8 qershor dhe deri tani në Youtube ka mbi 1 milion e 500 mijë klikime./21Media