Këngëtarja e njohur nga Shqipëria, Greta Koçi sot publikoi projektin e radhës. “Trëndafilat” titullohet kënga e re e Gretës, të cilën e publikoi me videoklip, shkruan rtv21.tv

Për tekstin dhe muzikën e këngës është përkujdesur Edlir Begolli, ndërkaq videoklipi është realizuar nga MAX Production.

Kujtojmë që, projekti paraprak i 29 vjeçares ishte “Dola N’Penxhere”, i cili ishte publikuar në tetor të vitit 2020./21Media