Lola duket shumë elegante

Lola duket shumë elegante

Lola Haradinaj është një ndër personazhet më të komentuara të showbizit vendor. Ajo tërheq vëmendje me postet e shumta në rrjetet sociale, ku ka mijëra ndjekës.

Së fundi, ajo publikoi disa imazhe me një fustan të gjatë, ngjyrë hiri, ku shfaqet shumë elegante. Me një grim të lehtë, Lola po shkëlqen, shkruan rtv21.tv

Lola dhe Dauti janë të martuar prej vitesh. Ata kanë dy fëmijë, një djalë dhe një vajzë./21Media