Anita në pushime

Anita në pushime

Anita Muçaj-Haradinaj në këto ditë të nxehta të shtatorit ka gjetur kohë për tu relaksuar nga angazhimet e përditshme.

Gruaja e kryeministrit të Kosovës në detyrë, Ramush Haradinajt në pushime gjendet me personin më të dashur të saj.

Moderatorja e njohur gjendet në pushime me babain e saj, Mustafë Muçajn, shkruan rtv21.tv

Për 40 mijë e 500 ndjekësit e saj në instagram, bashkëshortja e Haradinajt sot publikoi një imazh të bukur me babain nga pushimet.

“T’u e sfidu “plakun” ne vrap”, shkroi Anita krahas imazhit.

Kujtojmë që Ramush Haradinaj dhe Anita Muçaj-Haradinaj janë të martuar prej vitesh. Ata kanë tre fëmijë, Trimin, Hanën dhe Gjinin./21Media