Gruaja shtatzënë bëhet virale në internet duke ngrënë sfungjer me sapun

Një banore e Sorocaba, në brendësi të São Paulo, mjekja Karina Valeria, shtatzënë u bë virale në internet me një video të bërë nga bashkëshorti i sajgjithashtu doktor Lucas Franco, përcjell portali rtv21.tv

Gruaja i kërkon një sfungjer me sapun për ta… ngrënë! 😱 Dhe a nuk e plotësoi dëshirën e Karinës?

Por qetësohuni o njerëz! Në videon e shpërndarë në rrjetet sociale, ajo nuk gëlltit sfungjerin me sapun. Thjesht e kafshon, e përtyp shijshëm dhe më pas e pështyn nga goja. Ufa! 😅

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Lucas Franco (@dr.lucasfranco)

Karina është në fazën e fundit të shtatzënisë , ajo pritet ta sjell në jetë djalin më 20 tetor.

Në këtë fazë, ka një rritje të nevojave ushqyese për të përmbushur rritjen dhe zhvillimin e fetusit, gjë që kontribuon në shfaqjen e mangësive, veçanërisht të hekurit.

Ka edhe më shumë: ekziston një teori që enzimat e trurit që rregullojnë oreksin ndryshojnë kur ka mungesë hekuri ose zinku, gjë që mund të shkaktojë këtë dëshirë për të ngrënë gjëra të pazakonta.

Tani e tutje, shikoni ndryshe një grua shtatzënë me dëshira ekscentrike!/21Media

Artikuj të ngjashëm

Back to top button