Gwen kërkon të paguhet sa Katy Perry

Gwen kërkon të paguhet sa Katy Perry

Këngëtarja e njohur Gwen Stefani nuk është e sigurt nëse do të jetë pjesë e edicionit të ardhshëm të The Voice for American Idol.

Ajo së fundi ka zbuluar për mediat amerikane se ka kaluar shumë në këtë shou, pasi që është një ndjenjë e mirë të shohësh talent kaq të mëdhenj.

E! shkruan se edicioni i radhës do të emitohet më 25 shtator dhe Stefani nuk pritet të jetë pjesë e tij edhe nëse i ofrohen 25 milionë dollarë, ashtu siç i ishte ofruar Katy Perry./21Media