Aktorja ka treguar se ku e gjenë vetën më shumë

Aktorja ka treguar se ku e gjenë vetën më shumë

Një ndër aktoret më të dashura turke, Nurgul Yesilcay u ka munguar fansave të saj. Ani pse ndoshta nuk e keni parë në ndonjë serial së fundmi, aktorja gjen mënyra të ndryshme për të qëndruar afër atyre që e duan.

Aktorja së fundmi ka pranuar disa pyetje nga fansat e saj në Instagram, ku ka dhënë shumë detaje rreth planeve të saj.

Në njërën prej tyre është pyetur rreth projekteve të reja filmike si dhe serialeve, ku me përgjigjen e saj i ka dëshpëruar fasnat.

Nurgul ka treguar se këtë vit ajo ka hequr dorë nga serialet pasi që vetën më shumë po e gjenë në teatro.

Ka disa gjëra, por zemra më flenë në teatro. Këtë vit do të më shihni në skenë, në seriale jo dhe aq”, ka shkruar artistja në llogarinë personale në Instagram.

Kujtojmë se, aktorja tash e një kohë është në lidhje dashurie me regjisorin, Necati Kocabay. /21Media