''Befason'' aktorja e njohur

”Befason” aktorja e njohur

Nurgul Yesilcay është një nga aktoret e njohura turke, e cila mjaft shpesh është pjesë e mediave rozë, si për jetën private ashtu edhe për atë profesionale.

Nurgul apo siç njihet nga publiku shqiptar si “Gylsereni”, nga seriali turk “Fatet e Kryqëzuara” është shumë aktive në rrjetet sociale, ku për fansat e saj të shumtë publikon imazhe të ndryshme, shkruan rtv21.tv

Sot ajo ka publikuar një fotografi në Instagram, në të cilën duket shumë më ndryshe se që jemi mësuar ta shohim.

”Mirëmëngjes”, ka shkruar aktorja krahas imazhit të bukur, ku duket me flokë të shkurta dhe me grim që i shkon për fytyre.

Nurgul vetëm në Instagram ka 1 mijë e 800 ndjekës./21Media