Motrat kanë buzëqeshjen dhe sytë e njëjtë

Motrat kanë buzëqeshjen dhe sytë e njëjtë

Aktorja turke, Nurgul Yesilcay apo siç njihet nga publiku shqiptar si “Gylsereni”,  ka prezantuar motrën e saj.

Në foton e publikuar shihet se Gylsereni dhe motra e saj ngjasojnë shumë me njëra tjetrën, ato kanë buzëqeshjen dhe sytë e njëjtë./21Media