Gylsereni krejtësisht natyrale

Gylsereni krejtësisht natyrale

“Paramparca” është seriali turk me të cilin aktorja Nurgul Yesilcay mori famën më të madhe në Kosovë. Ajo në rolin e Gylserenit ishte personazhi më i pëlqyer dhe komentuar, shkruan rtv21.tv

Edhe pse në serial keni mundësinë ta shihni çdo herë të grimosur e të rregulluar, në jetën e përditshme ajo shfaqet gjithmonë pa grim.

Mirëpo a duket ajo edhe pa grim bukur, këtë mund ta vlerësoni vetëm pasi ta shikoni foton më poshtë ku Gylsereni shihet pa pikë grimi./21Media

1710161685

nurgul-yesilcay-in-makyajsiz-hali_1152190