Në natën ndërmjet së enjtës dhe së premtes një banorit të Novobërdës i kishin hyrë hajnat në pronën e tij.

Ai ka raportuar në polici se se gjatë natës personi/persona të panjohur nga stalla e tij kishin vjedhur një bagëti/lopë, shkruan rtv21.tv.

Njësitë policore kanë dalë në vendin e ngjarjes dhe janë duke e hetuar rastin./21Media