Këngëtarja e njohur, Albina Kelmendi publikoi projektin e saj më të ri muzikor, shkruan rtv21.tv

Kësaj radhe Albina vjen më ndryshe se nga herat tjera, ajo këtë herë solli këngën “Hajredin Pasha” në versionin e saj.

Këtë këngë Albina e solli të shoqëruar edhe me një klip ku ka veshur një jelek kombëtar të kombinuar me pantollona dhe bluzë të zezë.

 

Ky projekt vjen pas këngës “Shko” të cilën e ka publikuar në muajin maj. /21Media