Reperi i njohur Mozzik sot në Youtube ka publikuar albumin e tij “Mozzart”. Në mesin e këngëve është edhe ajo që artisti ia dedikojë vajzës së tij Hanës, shkruan portali rtv21.tv

Kënga ka një tekst të ndjeshëm në të cilën shprehet dashura e të atit për të bijën që prej momentin kur është nisur në barkun e nënës.

Po ashtu Mozzik përmend faktin se sa shumë i ka ngjarë e bija, si dhe i premton asaj që do të kujdeset gjithmonë për të.

Këngët tjera të albumit të publikuar në Youtube janë “Kur thojshe”,  “Kaniher”, “Lass Mal”, “Veq njo” e të tjera. /21Media