Ministrja Dumoshi takoi krerët e Federatave sportive

Ministrja në detyrë  e Kulturës , Rinisë dhe Sportit  , Vlora Dumoshi ka pritur krerët e Federatave sportive . Qellimi I takimit ishte  bashkëpunimi për rikthimin e aktiviteteve  sportive në vend .  Gatishmëri për vazhdimin e garave , por edhe kujdes I shtuar për shëndetin e  sportistëve .(E pergaditi Tomor GRABOVCI)./21Media