Haradinaj në Dragash: Kompania Meka shquhet për cilësi

Haradinaj në Dragash: Kompania Meka shquhet për cilësi

Edhe pse ende nuk ka nisur fushata zgjedhore kandidatet e koalicioneve dhe partive politike kanë nisur aktivitete parazgjedhore. Kryeministri në dorehqejen, Ramush Haradinaj, vizitoi sot kompaninë e prodhimit dhe përpunimit të mishit “Meka”, në komunën e Dragashit. Ai tha se motoja 100% shtet do të aplikohet edhe në veri./21Media