Haradinaj: Vizita tek varri i Rugovës është dakorduar javë më parë

Haradinaj: Vizita tek varri i Rugovës është dakorduar javë më parë

Kryeministri në dorëheqje, Ramush Haradinaj bëri homazhe tek varri i ish presidentit të Kosovës, Ibrahim Rugova. Sipas tij kjo vizitë nuk ka motive të fushatës dhe se kjo datë ka qenë e dakorduar javë më herët në ditëlindjen e Nënë Terezës./21Media