Lola publikoi një video

Lola publikoi një video

Djemtë e Haradinajve, Ramushi dhe Dauti, së bashku me bashkëshortet e tyre po kalojnë çaste të bukura në një aheng.

Lola solli imazhe të bukura nga kjo dasmë me bashkëshortin Dautin, me Anitën dhe Ramushin. Bukuroshet Anita dhe Lola po shkëlqejnë përkrah partnerëve të tyre, po duken shumë elegante, transmeton rtv21.tv

Ndërsa në një storie shfaqet kryeministri në detyrë, Ramush Haradinaj, duke interpretuar këngën “O moj Kosovë, o moj bukuroshe”, përkrah këngëtares së mirënjohur, Yllka Kuqi.

Kohëve të fundit Haradinaj është aktivizuar shumë në këndim. Madje, nuk hezitoi të këndonte live në konferencë./21Media