“Takimi i Berlinit nuk ishte i fshehtë"

“Takimi i Berlinit nuk ishte i fshehtë”

Pas mbledhjes së Qeverisë në konferencë për media, kryeministri Ramush Haradinaj, foli për takimin e delegacioneve teknike të Kosovës dhe Serbisë javën e kaluar në Berlin.

Haradinaj po ashtu tha se kanë informata për planin e improvizimit të një krize humanitare në veri./21Media