Haradinaj në Viti, flet për kundërkandidatët e tij

Haradinaj në Viti, flet për kundërkandidatët e tij

Kandidati për kryeministër nga radhët e koalicionit AAK-PSD Ramush Haradinaj gjatë një takimi me qytetarët e Vitisë përmendi taksen 100%, transforminin e FSK-së dhe Trepçën, duke thënë se në qeverisjen e tij i ka vendosur këto tema, që i quajti të mëdha për vendin. Nuk la pa folur për kundërkandidatët e tij politikë./21Media