Ish- kryeministri Haradinaj bënë homazhe në Gllogjan                                                                                                           

Më rastin e 21 vjetorit të rënies së heronjve Arben dhe Luan Qerimaj, ish-kryeministri Ramush Haradinaj, bëri homazhe tek varrezat e dëshmorëve në kompleksin memorial në Gllogjan, si dhe mori pjese në zbulimin e memorialit të dëshmoreve./21Media