Ahmeti: Qendra e re do të sjellë edhe të talentuar të rinj

 Ahmeti: Qendra e re do të sjellë edhe të talentuar të rinj

Klubi Futbollistik Prishtina pritet të bëhen me qendër të re sportive. Kjo qendër  do të ndërtohet në Bërnicë. Sot tek loakcioni ku do të ndërtohet qendra ishin kryeministri në dorëheqje Ramush Haradinaj dhe kryetari i Prishtinës Shpend Ahmeti./21Media