Shëtitje e hershme me familje

Shëtitje e hershme me familje

Kandidati për kryeministër të Kosovës nga koalicioni PDK-AAK-Nisma, Ramush Haradinaj pavarësisht angazhimeve në fushatën zgjedhore, gjen kohë për familjen dhe sportin.

Shëtitjen e këtij mëngjesi në parkun e Gërmisë, Haradinaj e ka realizuar me familjen e tij.

“Mëngjes i hershëm. Momente së bashku me Anitën dhe fëmijët në parkun e bukur të Gërmisë!”, ka shkruar Haradinaj në Facebook./21Media