Haradinaj pritet me muzikë në Drenicë

 

Në vazhdën e tubime parazgjedhore, në një odë në Drenicë u pritë lideri i AAK-së, Ramush Haradinaj.

Haradinaj u pritë më këngë me çifteli e sharki.

Ramush Haradinaj ishte i shoqëruar nga Albena Reshitaj dhe Pal Lekaj dhe Haxhi Shala.

Në ndejën e tyre, shihet një numër jo i vogël i njerëzve, anipse në mesin e fotove të publikuara shihet se lideri i AAK-sw, para se t’i bashkohet ndejës dezinfektohet dhe pajisjet me maskë./ 21Media 

 

Back to top button