Kryeministri në bjeshkët e Moknës

Kryeministri në bjeshkët e Moknës

Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj krahas angazhimeve në punë, gjen kohë edhe për aktivitete fizike dhe shumë shpesh e viziton palestrën.

Këtë vikend Haradinaj ka bërë një vizitë në bjeshkët e Moknës, shkruan rtv21.tv

I pari i Qeverisë së Kosovës, Ramush Haradinaj në këtë rrugëtim është parë i shoqëruar nga deputeti i AAK’së, Bekë Berisha.

Tashmë është bërë “traditë” që Haradinaj t’i vizotojë bjeshkët e vendit gjatë ditëve të fundjavës. /21Media