Këngëtarja e njohur, Dhurata Dora, ka publikuar sot projektin e ri muzikor.

“Harrom”  titullohet kënga e re Dhuratës, për instrumentalin e së cilës është përkujdesur Bannz, Tonic dhe Fatjon, ndërsa melodinë dhe tekstin e kanë bërë Dhurata Dora, Tonic dhe Denk.

Miksimin dhe masterizmin e këngës e ka bërë nga Avaxus, kurse për videoklipin është përkujdesur produksioni Supercut Studio./21Media