Fotografi e ëmbël e foshnjes

Fotografi e ëmbël e foshnjes

Më 6 maj, dukesha Meghan Markle dhe princi Harry u bënë prindër për herë të parë. Meghan ka sjellë në jetë një djalë, të cilin e kanë pagëzuar me emrin Archie Harrison.

Sot në ditën e nënës, çifti ka publikuar një fotografi të ëmbël të foshnjes së posalindur. Me këtë fotografi ata kanë uruar të gjitha nënat anë e mbanë botës, shkruan rtv21.tv

Kjo fotografi e ëmbël e foshnjes së çiftit po qarkullon në të gjitha mediat e huaja./21Media