Lëvizja Vetëvendosje, kritikon qeverinë për vettingun dhe menaxhimin e pandemisë   

Lëvizja Vetëvendosje, kritikon qeverinë për vettingun dhe menaxhimin e pandemisë   

Ish- ministrja e Drejtësisë, nënkryetarja e Lëvizjes Vetëvendosje, Albulena Haxhiu, në një konferencë për media foli në lidhje me dorëheqjen kolektive të anëtarëve të grupit të ekspertëve të procesit të vettingut dhe menaxhimin e pandemisë Covid-19 nga ana e qeverisë Hoti. (Teksti-Aurela ELSHANI, kamera- Orhan Bylykbash/21Media