EHF Champions League

EHF Champions League

Në gjysmëfinalen e dytë të Ligës së Kampionëve për meshkuj në hendboll, po zhvillohet ndeshja mes HC Vardar dhe FC Barcelona Lassa, ku në pjesën e parë VAR triumfoi.

Pjesa e parë e ndeshjes përfundoi me rezultat 13:12.

Gjysmëfinalja e EHF Champions League po zhvillohet në Lanxess Arena, në Këln të Gjermanisë./21Media