Modelja e njohur, Heidi Lushtaku është pjesë e pandashme e mediave roze.

Me publikimin e fotografive të ndryshme modelja 29 vjeçare po rrëmben vëmendjen e fansave.

Së fundmi, Heidi ka publikuar një fotografi në “Instagram”, ku shihej në një festë në një jaht, i pranishëm ishte edhe aktori i famshëm, Sylvester Stallone.

 

View this post on Instagram

 

Summer is coming ✨

A post shared by Heidi Lushtaku (@heidilushtaku_) on

Disa ditë më parë, Lushtaku kishte publikuar një video, ku kishte shkruar se është “duke aktruar”, shkruan rtv21.tv.

 

View this post on Instagram

 

💭 #acting

A post shared by Heidi Lushtaku (@heidilushtaku_) on

Në fillim të muajit maj modelja e njohur shqiptare Heidi Lushtaku dhe boksieri Robin Krasniqi kanë njoftuar se i kanë dhënë fund fejesës së tyre 4-vjeçare./21Media