Heidi dhe Selena po duken majft bukur

Heidi dhe Selena po duken majft bukur

Modelja e njohur, Heidi Lushtaku është pjesë e pandashme e mediave roze.

Me publikimin e fotografive të ndryshme ajo arrin që gjithmonë të rrëmbej vëmendjen e fansave.

Kështu ka vepruar edhe me postimin e fundit, ku në Instagram Heidi ka publikuar një fotografi, në të cilën shihet  duke e puthur në faqe aktoren dhe këngëtaren e njohur amerikane, Selena Gomez.

Si Selena ashtu edhe modelja shqipatre po duken shumë bukur.

 

View this post on Instagram

 

💋

A post shared by Heidi Lushtaku (@heidi_lushtaku_) on

Kujtojmë se, Heidi Lushtaku është modele mjaft e angazhuar në Zvicër e Gjermani. Ajo ka kohë që është e fejuar me boksierin shqiptar, Robin Krasniqin. /21Media