Edhe një bashkëpunim nga Hekurani

Edhe një bashkëpunim nga Hekurani

Këngëtari i mirënjohur, Hekuran Krasniqi ka publikuar projektin më të ri muzikor në bashkëpunim me këngëtarin Sulltan Hajollin.

Kënga e cila mban titullin “Asaj”, vjen me tekst dhe muzikë të punuar nga vet Hekurani, shkruan rtv21.tv

Ky projekt është shoqëruar me një videoklip mjaft të veçantë.

Ndryshe, Hekurani shquhet për bashkëpunimet e suksesshme, të cilat i ka sjellë ndër vite./21Media