Finalja e Plej Offit në hendboll për meshkuj dhe femra

Finalja e Plej Offit në hendboll për meshkuj dhe femra

Të shtunën zhvillohen ndeshjet e para finale të plej offit , të Superligës së Kosovës në henboll për meshkuj dhe femra .Në konkurrencën e meshkujëve takohen : Besa Famgas – Prishtina ndërsa te femrat Ferizaj-Istogu.  (E pergaditi- Tomor GRABOVCI)./21Media