Përfaqësuesja e Kosovës U 21 nesër në Spanjë luan kundër Kroacisë

Përfaqësuesja e Kosovës U 21 nesër në Spanjë luan kundër Kroacisë

Përfaqësuesja e Kosovës U 21 në hendboll për meshkuj ka mbërritur në Spanjë, ku do të organizohet kampionati botëror. Kosova ndeshjen e parë e zhvillon nesër kundër Kroacinë prej orës 17:00. Botërori “Spanjë 2019“ fillon nesër dhe përfundon me 28 korrik./21Media