Superliga në hendboll meshkujt dhe femrat

Superliga në hendboll meshkujt dhe femrat

Në këtë fundjavë , zhvillohen ndeshjet e xhiros së tretë të Superligës së Kosovës në hendboll në të dy konkurrencat . Veçohen duelet , ndër meshkuj Trepça-Vushtrria ndërsa tek femrat Vushtrria – Istogu ./21Media