Kupa e Kosovës në hendboll në të dy konkurrencat

Kupa e Kosovës në hendboll në të dy konkurrencat

Të shtunën dhe të dielen e kësaj jave  , në Pallatin e Rinisë dhe të Sporteve në Prishtinë ,  zhvillohen gjysëmfinalet dhe finalet e kupës së Kosovës në hendboll në të dy konkurrecat .( E pergaditi- Tomor GRABOVCI)./21Media