Kupa e Kosovës në Hendboll në të dy konkurrencat

Kupa e Kosovës në Hendboll në të dy konkurrencat

Filloj gara e Kupës së Kosovës , në hendboll për të dy konkurrencat. Rrethi I parë është eliminues , nuk ka ndeshje të kthimit  , skuadrat fituese  kualifikohen tutje . Aktivitetet e hendbollit vazhdojnë edhe me takimet e fundjavës të Superligës ndër meshkuj dhe femra ./21Media