Femrat: Prishtina – Istogu dhe Ferizaj – Vushtrria

Femrat: Prishtina – Istogu dhe Ferizaj – Vushtrria

Të shtunën në program janë duelet e para gjysmëfinale të plejoffit në Superligën e meshkujve dhe të femrave. Në konkurrencën e meshkujve takohen Prishtina – Trepça prej orës 17:00 në transmetim të drejtpërdrejt në TV21 PLUS dhe Besa Famgas – Kastrioti në orën 20:00.

Te femrat Prishtina – Istogu në orën 14:30 dhe Ferizaj – Vushtrria prej orës 19:30. Ndeshjet e kthimit zhvillohen pas tre ditësh./21Media