Kupa Evropiane e EHF në hendboll për meshkuj

Kupa Evropiane e EHF në hendboll për meshkuj

Në këtë fundjavë zhvillohen ndeshjet e rrethit të tretë të Kupës së Europës të EHF-së në hendboll për meshkuj. Kosovën e përfaqësojnë Besa Famgas dhe Prishtina. Skuadrat më të suksesshme do të kualifikohen për të tetën e finales së kësaj garë.(E pergaditi- Tomor GRABOVCI)./21Media