Ajo u tregua e guximshme

Ajo u tregua e guximshme

Blogerja e njohur për prezantimin e produkteve kozmetike, KY Col Brandi së fundmi ka vendosur të bëjë një testim të qëndrueshmërisë së një produkti, i cili shërben për lyerjen e syve.

Ajo ka lyer kapakët e syve dhe pjesën e poshtme, me produkte të ndryshme dhe për të vlerësuar qëndrueshmërinë, ka hedhur sprej me piper.

Në videon e publikuar në Yotube shihet se ngjyra, e cila ka kushtuar më shtrenjtë ka rrjedhur prej lotëve, kurse tjetra që ka pasur një çmim më të lirë ka qëndruar. /21Media