Dashi

Dashi

Demi

Horoskopi i datës 29 qershor 2020

Për një jetë më të qetë duhet t’i hidhni hapat një e nga një. Mos dëgjoni askënd sot, por veproni sipas mendjes tuaj. Ju që jeni në një lidhje përfitoni sa më shumë nga ambienti i qetë që ka mbizotëruar në jetën tuaj dhe do filloni të bëni plane afatgjata me partnerin tuaj. Ju beqarët nuk duhet ta mendoni lidhjen si një zinxhir në gryke që do iu pengojë të bëni gjërat që keni dashur sepse në këtë mënyrë keni për të mbetur gjithmonë vetëm. Sipas Dritare.net, jeta profesionale do jetë më e privilegjuar nga më parë kështu që çdo gjë ka për t’iu ecur më së miri. Do i kaloni edhe pengesat e vogla. Me financat do ju ndihmojë gjithë kohës Plutoni dhe nuk do keni vështirësi.

Binjakët

Horoskopi i datës 29 qershor 2020

Sot do zgjoheni me humor të keq dhe shumicën e kohës do jeni të mërzitur. Për ju të dashuruarit do jetë një ditë shumë e ndërlikuar Për çdo gjë do debatoni ashpër me atë që keni në krah dhe për asnjë moment nuk do hapni rruge. Nëse jeni ende beqarë më në fund do mund ta gjeni princin tuaj të kaltër dhe e gjithë bota do ju ndryshojë brenda disa sekondash. Në punë, ndonjëherë do ju duket vetja sikur jeni të vetmit që punoni shumë dhe të tjerët përfitojnë prej jush. Reflektoni dhe mos lejoni t’iu bien në qafë. Të ardhurat nuk kanë për të qenë shumë të mira sot, megjithatë me një menaxhim më të kujdesshëm mundet edhe t’ia dilni.

Gaforrja

Horoskopi i datës 29 qershor 2020

Gjatë kësaj dite do jeni me optimistë dhe më pozitivë se më parë. Çdo moment që do kaloni do jetë i mrekullueshëm. Ju që jeni në një lidhje do përjetoni plot çaste të lumtura dhe do mundoheni që çdo minutë të lirë ta kaloni me atë që keni në krah. Gjithçka do jetë me ngjyra dhe plot shkëlqim. Ju beqarët duhet të keni më tepër besim tek vetja juaj nëse doni që ta joshni atë që pëlqeni. Në punë mësoni të dëgjoni intuitën dhe pranojini propozimet që do ju bëhen. Jeta ka për t’iu ndryshuar njëherë e mirë. Financat nuk do jenë në gjendjen më të mirë të mundshme prandaj shmangni çdo lloj investimi.

Luani

Horoskopi i datës 29 qershor 2020

Gjatë kësaj dite do jeni të gatshëm ta jetoni jetën në maksimum. Nëse keni një lidhje do përballeni me partnerin tuaj dhe do mundoheni që t’i zgjidhni njëherë e mirë edhe problemet që keni pasur. Nuk do jetë diçka e lehtë, megjithatë me pak durim dhe këmbëngulje mund t’ia dilni. Ju beqarët do keni fat me shumicë dhe do realizoni takimin e jetës. Për ju kanë për të ndryshuar shumë gjëra. Në punë yjet do favorizojnë sipërmarrjet e reja dhe do ju bëjnë më kompetentë se më parë. Do ju duket çdo gjë shumë më e lehtë. Financat do i mbroni gjatë gjithë kohës dhe në këtë sektor nuk do priten aspak turbullira.

Virgjëresha

Horoskopi i datës 29 qershor 2020

Gjatë kësaj dite do jetë e vështirë që dikush t’iu fshehë diçka sepse do jeni shumë të vëmendshëm. Për ata që kanë një lidhje do jetë ditë e favorshme, harmonike dhe e mbushur me qëndrueshmëri. Do ndiheni mirë në çdo moment dhe nuk do keni për çfarë të qaheni. Nëse jeni beqarë do jeni me shumë fat në dashuri dhe do mund të takoni një person i cili do iu bëjë t’iu rrahë zemra fort. Në punë do e privilegjoni dialogun dhe bashkëpunimin. Nuk do e keni aspak problem të bëheni bashkë me një koleg për të arritur më të mirën. Për të stabilizuar financat do ju duhet ta pranoni ndihmën që do iu japin të afërmit.

Peshorja

Horoskopi i datës 29 qershor 2020

Dielli do nxitë shpirtin e analizës dhe ju nuk do hidhni asnjë hap pa qene plotësisht të bindur. Do jeni intelektuale dhe të pagabueshëm. Ju të dashuruarit do ndieni një nevojë të jashtëzakonshme për t’i shprehur ndjenjat dhe për ta mbajtur sa më pranë partnerin. Me fjalë të ëmbla dhe ledhatime marrëdhënia në çift do bëhet akoma më e mirë. Ju beqarët do filloni një lidhje pasionante që do i bëjë të dridhen. Në punë do arrini gjithçka që keni dashur sepse keni marrë formimin e duhur. Sipas Dritare.net, në planin financiar do keni tronditje të njëpasnjëshme nëse nuk merrni masa strikte apo nuk kërkoni ndihme nga të afërmit.

Akrepi

Horoskopi i datës 29 qershor 2020

Sot do imagjinoni gjëra të paqena dhe kjo mund ta përkeqësojë situatën. Nëse jeni në një lidhje do keni disa mosmarrëveshje të vogla në orët e para të mëngjesit, por pas mesditës situata do fillojë të normalizohet. Ju të dashuruarit do keni një takim të jashtëzakonshëm i cili do ua ndryshoje drejtimin dhe do ju bëjë të ndiheni shumë më mirë. Ju beqarët ende nuk do i keni mendimet e qarta dhe nuk do veproni. Në punë kolegët do ju stimulojnë gjatë gjithë kohës, por gjërat nuk do jenë aq të lehta sa duken. Sado që të mundoheni nuk do i arrini dot të gjitha objektivat. Financat do dini si t’i organizoni dhe do e mbani gjithë kohës nën kontroll situatën. Asgjë e keqe nuk do ju ndodhë.

Shigjetari

Horoskopi i datës 29 qershor 2020

Nën ndikimin e Saturnit sot do i kontrolloni më mirë emocionet dhe nervat. Nga ana tjetër do keni edhe më shumë besim në vetvete. Ju të dashuruarit do i kaloni një e nga një të gjitha vështirësitë që ju kishin dalë me partnerin dhe do jeni shumë më optimistë për të ardhmen. Ju beqarët nuk do keni asnjë lloj kompleksi dhe do joshni ashtu si do e mendoni më të arsyeshme. Çdo gjë do ju ecë edhe më mirë nga sa kishin menduar. Sipas Dritare.net, në punë do i dëgjoni më shumë këshillat që do iu japin miqtë dhe do bëni disa zgjedhje që do ju ndikojnë të çani më shumë përpara. Për buxhetin mos u shqetësoni aspak sepse ai do jetë goxha i mirë.

Bricjapi

Horoskopi i datës 29 qershor 2020

Gjatë kësaj dite do jeni me humor shumë të mirë dhe të gatshëm të ndihmoni këdo që do ju dalë përpara. Për ju të dashuruarit do jetë ditë pozitive. Herë pas here do iu pushtojë edhe pasioni i zjarrtë. Nëse jeni beqarë do keni takimin më të veçantë të jetës tuaj. Me personat e rinj shumë shpejt do fillojnë edhe lidhje serioze, romantike dhe afatgjata. Në punë do keni edhe më shumë sukses nga sa keni menduar më parë. Do jeni të logjikshëm dhe mund të nënshkruani edhe kontrata afatgjata. Me shpenzimet tregohuni sa më të matur që të mundeni sepse vetëm kështu do shmangni problemet.

Ujori

Horoskopi i datës 29 qershor 2020

Sot stresi do ju pushtojë herë pas here dhe do keni dëshirë të mbylleni diku e mos bëni asgjë. Për sa i përket jetës në çift asgjë e rëndësishme nuk ka për të ndodhur. Bëni thjesht atë që do ndieni dhe do jeni të plotësuar. Ju beqarët nuk do ndiheni ende të sigurte për të hedhur hapa, kështu që me disa persona do pranoni thjesht të shoqërohen si shokë. Në punë nuk do keni besim tek vetja, nuk do i dëgjoni këshillat dhe si përfundim nuk keni për të arritur asnjë gjë. Buxheti do përmirësohet mjaft falë një trashëgimie të madhe që do merrni nga gjyshërit tuaj, por kjo nuk do të thotë që ju të filloni të shpenzoni pambarimisht.

Peshqit

Horoskopi i datës 29 qershor 2020

Gjatë kësaj dite do jeni më të frymëzuar falë Mërkurit dhe Jupiterit. Jepini edhe pak më shumë kurajë vetes dhe keni për të arritur atë që dëshironi. Nëse jeni në një lidhje dhe ndiheni të lumtur, asgjë nuk do mund ta prishë atmosferën që është krijuar. Pasion, entuziazëm dhe mirëkuptim pafund do ketë sot. Ju beqarët duhet të përfitoni sa të mundin nga liria që keni sepse do e kërkoni atë dhe nuk do e gjeni më. Në punë mos kërkoni perfeksionizëm, por bëni gjërat më të rëndësishme. Sektori financiar do jetë i mirë dhe do kryeni investime, të cilat do iu bëjnë të ndiheni mirë. Gjithsesi edhe pse buxheti do jetë i stabilizuar, shmangni rreziqet e mëdha.