Hoti: I kam kompetencat e plota për të përfaqësuar Kosovën

Hoti: I kam kompetencat e plota për të përfaqësuar Kosovën

Para takimit të së enjtes në Bruksel mes kryeministrit të Kosovës Avdullah Hoti dhe presidentit të Serbisë, Aleksandar Vuçiq, kryeministri Hoti theksoi edhe një herë se dialogu me Serbinë ka kuptim vetëm nëse në fund arrihet njohja reciproke mes dy vendeve.(Teksti- Kujtesa Bajrami FANA, kamera- Valon DEMIQI)./21Media